Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení firem, kaceláří a skladů - Praha 5

Efektivní, profesionální a levné vyklízení

Nabízíme levné a spolehlivé vyklízení firem - Praha 5. Kanceláře, sklady či obchodní prostory jsou samozřejmostí. Jsme schopni zajistit lividace odpadu a vyklízení vybavení z firmy, kanecelářních / skladových prostor, supermarketů i celých obchodních domů. Dbáme na dodržení termínů a míru kvality vyklízení. V Praze 5 působíme v oblastech Smíchov, Hlubočepy, Košíře, Jinonice, Motol, Radlice a Nová Ves.

Vyklízení firem a kanceláří Praha 5

Společnost Vyklízení-Praha se neorientuje pouze na vyklízení nábytku a odpadu, ale disponujeme také potřebnými certifikacemi k případné likvidaci biologického a nebezepčného odpadu z nemovitostí (například uhynulá zvířata, chemické látky či eternit). Mnohé firmy v rámci vyklízení též ocení množstvní slevy a možnost sjednání úklidových prací mimo klasické pracovní hodiny tak, aby byl dodržen nepřetržitý chod společnosti.

Vyklízení firemních prostor Praha 5: 775 327 142

Při domluvě můžeme po samotném vyklizení firmy provést následné stavební práce jako je vymalování prostor, nátěry zárubní či oken, bourání / stavba příček nebo podlah a další řemeslné práce. Za více jak 15 let zkušeností víme, že pouhým vyklizením nemovitosti zpravidla celý proces rekonstukce nekončí.

Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za Vyklízení firem a kanceláří i ostatní služby
Realizace vyklízení firmy vždy přesně na dohodnutý termín
Odvoz odpadu z nebytových prostor na smluvní legální skládky
Při vyklízení nejsou problémem ani schody či rampy
Vyklízení firem, skladů i kanceláří - Praha a SČ kraj

Likvidace odpadu z nebytových prostor v Praze 5

Během více než 15 roků úspěšného vyklízení firem disponujeme nejenom osvědčeným know-how jak provádět likvidace odpadu a vybavení z nebytových prostor, ale zářoveň víme kde se dají ušetřit nemalé peníze za uložení odpadu. Smluvní skládky a sběrné dvory s výhodnými cenovými relacemi máme sjednány nejenom v Praze 5.

Jsme též schopni nábytek a materiál převést například do nových prostor, případně zapojit techniku. Vždy jednáme maximálně prozákaznicky s důrazem na finální spokojenost zadavatele. Nejčastějšími lokalitami, kde naše vyklízecí činnosti provozujeme jsou:

 • Smíchov
 • Hlubočepy
 • Košíře
 • Jinonice
 • Motol
 • Radlice
 • Nová Ves

Vyklízení škol, úřadů, nemocnic a dalších veřejných institucí

Zkušenosti máme také s vyklízením budov ve správě státního aparátu. Ať už se jedná o vyklízení školy, gymnázia, místního úřadu či zdravotního střediska / nemocnice, vždy si víme rady a budeme postupovat tak, aby byly prostory funkční co možná nejdříve. Ve všech případech projednáváme realizaci tak, aby byl maximálně zachován provoz dané instituce.

 • Vyklizení odpadu ze škol, nemocnic i úřadů
 • Odvoz a likvidace odpadu dle legislatvních norem
 • Možnost sjednání vyklízení mimo pracovní hodiny
 • Profesionální a lidský přístup samozřejmostí
 • Mnohá léta zkušeností pro firmy i státní sektor
Odvoz odpadu z firem a kanceláří Praha 5

Likvidace / odvoz suti, odpadu a vybavení z firem

Za skorem dvě dekády provozu naší firmy jsme si dobře vědomi nutnosti likvidovat odpad z vyklízení nebytových prostor dle nařízení vlády a regulatorních institucí. S námi se můžete vždy spolehnout, že odpad z Vaší firmy skončí na místech, kde je šetrně zpracován vůči životnímu prostředí a zároveň jsou ceny za jeho likvaci férové.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

 • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
 • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
 • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
 • Vždy profesionální a diskrétní jednání