Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Likvidace eternitu a azbestu

Odvoz azbestu a eternitu v Praze a Středočeském kraji

Poskytujeme likvidaci nebezpečných materiálů nejenom v Praze, Středočeském kraji i větších městech po celé České Republice. Nabízíme jak samotatný odvoz eternitu (například eternitových tašek na dvoře) i manuální likvidaci azbestu jako jsou těsnění, izolace nebo samostatnou likvidace eternitových tašek na střeše. Naší prioritou je vždy maximální zdravotní bezpečnost objektu a jeho následná bezproblémová obytelnost.

Bourací práce

Ačkoliv Vám může připadat skladování azbestových materiálů stejné jako skladovánní například jako cihel, cementu či jiného stavébního materiáu rovnoměrné, veškeré tyto materiály musí být uskladněny v specializovaných úložištích podléhajích celé řadě legislativních náležitostí. Likvidaci jiným způsobem legislativa neumožňuje.

Likvidace eternitu a azbestu: 775 327 142

Naše sídlo, jak již název napovídá, je v hlavním městě Praha, ale po předchozí domluvě jsme schopni provést likvidaci eternitu po celé České republice. Máme i přes velice nízké ceny moderní vybavení, letité know-how a víme přesně jak provést bourání (přiček, komína i samotné zdi) a lokální legální uložení odpadu.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za likvidaci eternitu a odvoz zdiva
Pevné termíny za likvidace eternitu či azestu
Legální způsob likvidace odpadu z bourání včetně odvozu
Bourací práce, i bourání příček či bytových jader na zakázku
Likvidace azbestu a eternitu ve všech nemovitostích

Likvidace eternitu a eternitových střech

Eternitové střechy jsou zdravotím rizikem již mnohé desítky let. Azbest se stále uvolňuje ať z klasických střech domů, tak i okálů, chalup, běžných domů nebo jiných zastřešených nemovitostí z počátku šedesátých a sedmdesátých let. Přítomnost eternitu (tedy derivátu z azbestu) je v dnešních dobách zdravotně riziková a dle mnohých úřadu již ani dále nereálizovatelná.

Likvidace eternitových střech

Náše společnost je schopna nejenem odvozu rizkových materiálů jako je eternit, etazalit nebo původní azbest, ale i převovzu a následné likvidace azbestových materiálů.

Při likvidace eternitové střechy používáme postupy a materiály nutné pro bezpečnou manipulaci s těmito nebezpečnými látkama. Například ochranné postřiky či mechanické bariéry. Neodbornou manipulací se mohou částice azbestu odštěpovat a uvolňovat do ovzduší či ulpívat po okolních površích.


Likvidace azbestu

K likvidaci azbestu je nutné přistupovat v velkou obezřetností, zpravidla je jedná o různé izolace a výplně zdiva starých budov. Materiály s vysokou koncentrací azbestu jsou krajně zdravotně nebezpečné a rozhodně nedoporučujeme jejich likvidaci svépomocí.

Likvidace azbestu

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání