Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení / úklid splašků, odpadu po narkomanech či bezdomovcích

Praha a Středočeský kraj

Již mnohé roky realizujeme profesionální likvidace fekálií, odvoz odpadu včetně likvidace po bezdomovcích či narkomanech a dalšího biodpadu. Jak pro domácnosti, firmy, tak státní subjekty nabízíme kompletní odvoz komunálních i rizikových odpadů (stříkačky a jiný materál po narkomanech) i biologických odpadů (čištění tělních těkutin). Za léta praxe jsme zvyklí na mnohé extrémy i rozsáhlá znečištění.

Pomůžeme jak od přeteklých splaškových vod v rodinném či činžovním domě (ucpané záchody, kanalizace či zavčasu nevybrané jímky/žumpy), tak od zdravotně zásadnějších problémů jako jsou objekty dlouhodobě obývané bezdomovci či narkomany. Vyčištění (včetně dezinfekce) prostor nabízíme domácnostem, firmám i státnímu sektoru - disponujeme dostatkem školeného a certifikovaného personálu pro pokrytí i těch sebehorších reálií.

Úklid splašků a biodpadů Praha/SČ kraj: 775 327 142

Důrazně doporučejeme přenechat zejména vyklízení po bezdomovcích a narkomanech profesionálům. Ve vybavení prostor i odpadu se mohou nacházet mnohé zdravotně závadné (infekční) materiály a také parazité. V rámci dlouholeté zkušenosti jsme se potýkali například s blechami, štěnicemi nebo se prostorách nacházely varianty žlouteky či svrabu.


Vyklízení splašek a bioodpadu v celé Praze:Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za vyklízení biodpadu
Realizace vyklízení odpadu po bezdomovcích
Odvoz a likvidace odpadu po narkomanech (feťácích)
Vyklízecí práce i pro firmy, státní sektor
Vyklízení bioodpadu nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Likvidace, úklid a odčerpávání splašků

V případech havárií kanalizačních systémů i celkového selhání kanalizace jsme schopni pomoci. Realizujeme jak vyčištění vyteklých záchodů, ucpaných potrubí i svévolného znečištění prostranství. Mnohá léta zkušeností nám dala dostatek know-how k vyřešení i těch nejsvéráznějších incidentů.

Vyklízení biodpadu jako je splašková voda, fekálie či napřílad krev nám není cizí. Nešťastné události se ději v celé republice na denní bázi. Naši profesionálové toto nejenom vědí, ale zároveň vždy jsou schopni efektivně a taktně pomoci.

Čištění a dezinfekce prostor

Nejenom samotný úklid biodpadu jako je třeba moč, čištění fekálií či jehel je pro nás absolutně bezpečný. V prostrách mohou zůstat rezidua, která jsou stále infekční (bakterie, viry či paraziti) a je nutné důsledné dezinfekce či případné dezodorizace (čištění vzduchu za pomoci ozónu).

  • Likvidace biodpadu, moči, krve a splašků
  • Důsledná dezinfekce prostor po vyklízení
  • Pohotovost 24/7 v případech úmrtí
  • Důraz na soukromí a zachování piety
  • Profesionální a pietní přístup

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání