Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Bourací práce

Praha a Středočeský kraj

Vyklízení Praha disponuje i kvalitními řemeslníky, kteří bravurně zvládnou zednické i bourací práce. Praha je naším sídlem firmy, ale řemeslné práce a bourání jsme schopni zajistit v celé České republice. Od jednoduchých prací jako je bourání příček, přes bourání komínů, až po bourání a likvidace celých nemovitostí - našich 15 let praxe je vidět nejenom na rychlosti, ale i na kvalitě práce - vždy za výhodné ceny a s profesionálním jednáním.

Bourací práce

Je nutné bourání příčky v bytě? Nebo vybourání celého zdiva bytu pro položení nové kabeláže? Vždy se na nás můžete obrátit! Disponujeme odborníky nejnom na vyklízení, ale i na zdivo a celkové rekonstrukce a bourání.

Bourací práce: 775 327 142

Naše sídlo, jak již název napovídá, je v hlavním městě Praha, ale po předchozí domluvě jsme schopni provést bourací půráce po celé České republice. Máme i přes velice nízké ceny moderní vybavení, letité know-how a víme přesně jak provést bourání (přiček, komína i samotné zdi) a lokální legální uložení odpadu.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za bourání a odvoz zdiva
Pevné termíny pro dokončení bouracích prací
Legální způsob likvidace odpadu z bourání včetně odvozu
Pracujeme i ve stížených podmínkách (výšky, úzké prostory)
Bourání a rekonstrukce najen v Praze, ale celé České republice

Stavba a bourání příček

Dnešní móda dispozic bytu velí otevřené prostory. S citem pro detail provedené vybourání příčky dodá Vašemu bytu nejenom opticky na prostoru, ale leckdy i na praktičnosti. Nač být zavřen v kuchyni, když je možnost spojit kuchyňský kout s obývacím pokojem. Bourání příček navíc zpravidla prostory také prosvětlí.

Bouraní příček

Jsme schopni detekovat též nosné zdi a případně je při bourání příček přemostit tak, že statika domu rozhodně neutrpí.

Při bourání bytového jádra rádi poradíme jak případně zvětšit či optimalizovat dispozici bytu k lepšímu využití prostoru. Máme též zkušenosti v rámci vybourání otvoru do nosné zdi, kdy používáme specializovanou techniku a postupu k zachování statiky domu a nenarušení případného elektrického vedení, vodovodních trubek či ocelových konstrukcí.


Pokládka a bourání podlah

Stará a nevzhledná dlaždicová podlaha? Linoleum, které má již své odžito nebo parkety, které již není možné ani renovovat? Náš team si poradí se vším, od samotného bourání podlahy, přes likvidaci odpadu z bourání, až po pokládku podlah nových.

Bouraní podlah

Bourání komínů

Ať se nad Vaším domem nebo chatou tyčí starý nepoužívaný komín, jsme vždy připraveni provést odborné bourání komína.

Případně jsme schopni najít nosné sloupy, zdivo či jiná technická řešiní a při bourání komínů je nahradit jejich fuknční alternitavou.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání