Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Firma Vyklízení Praha

Z vyklízení bytů, domů a firem

Již mnoho let je naší naší hlavní aktivitou vyklízení odpadu z nemovitostí. Prioritou Vyklízení Praha byla vždy profesionalita, skvěle odvedená práce a spokojenost zákazníka. Ke každé zakázce na vyklízení přistupujeme vždy individuálně - dle nejlepšího vědomí a svědomí.

Vyklízecí práce

Právě díky profesionálnímu přístupu a vždy skvěle odvedené práci se dnes řadíme mezi známé firmy na vyklízecí práce ve městě Praha a již několikátým rokem realizujeme vyklízení i ve Středočeském kraji. Za dnešní pozici na trhu tak vděčíme nejenom naší píli, ale i referencím spokojených zákazníků.

Portfolio svých služeb neustále rozšiřujeme a zdokonalujeme, stejnětak udržujeme veškeré své vybavení a vozidla k odvozu odpadu v plně funkčním stavu. V současné chvíli již máme nejenom členy zkušené s efektivním vyklízením bytů, domů a firem, ale i léty prověřené řemeslníky na bourací práce, malování pokojů či exteriérů, ale i personál zkušený v manipulaci s toxickým materiálem při vyklízení pozůstalostí či úklidem sutin a dehtu při sanaci po požáru.

  • Vždy profesionální a férový přístup
  • Řemeslné a vyklízecí práce - Praha a SČ kraj
  • Zkušenosti v oboru již více jak 11 let

Vyklízení Praha nabízí tyto služby:

Vyklízení bytů a domů

Vyklízení bytů, domů i společných prostor. Služby zahrnují vyklízení starého nábytuku, spotřebičů, sutě, odpadků i úklid nebezpečného odpadu po úmrtí při vyklízení pozůstalostí. Při vyklízení bytů klademe vždy na první místo profesionalitu a zachování soukromí zákazníka.

Vyklízení firem a nebytových prostor

Vyklízení nebytových prostor všeho druhu - od vyklízení firem, kanceláří, skladů jakýchkoliv velikostí, až po veřejné budovy (úřady, školy, vyklízení půd i prostor kostelů, budovy veřejné dopravy).

Ochrana proti holubům a úklid trusu

Instalace sítí proti holubům, bodců a jiných opatření na střechy, ploty, římsy a další vybavení domů, která slouží jako efektivní ochrana proti holubům. S tím v nabídce též naleznete spojené vyklízecí práce - úklid holubího trusu a případných mrtvých holubů.

Sanace po požáru i povodni

Požár ani potopa nemusí být pro Váš byt konečná! Profesionální sanace po požáru, vytopení či povodni zbaví Váš byt všech toxických látek, sazí, mikroorganismů a hub. Úklid po požáru a následný odvoz na skládku levně a rychle.

Malíři pokojů + lakování

Vyklízecími pracemi často revitalizace bytu nekončí. Mnoho z našich zákazníků vítá možnost rovnou po vyklizení prostor místnosti dále vymalovat. Disponujeme zkušenými malíři pokojů, kteří Vám nejen pokoje vymalují, ale případně pomohou vybrat vhodné barvy.

Rekonstrukce bytového jádra

Potřebujete v bytě vybourat příčku či postavit novou? Nelíbí se Vám současná koupelna? Rekonstrukce od Vyklízení Praha všechny tyto problémy vyřeší - ať už se jedná o rekonstrukci malé koupelny či celého bytové jádra.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání