Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení bytů

Praha a Středočeský kraj

Vyklízíme byty jakékoli velikosti, od 1+kk až po největší. Možné je samozřejmě vyklizení prostor, které k bytu náleží (sklepní prostory, spíže, balkony, lodžie). Jsme profesionálové, kteří vyklízení bytů provádějí více jak 11 let. Poradíme si jak s objemným nábytkem, sypkým odpadem (suť, zdivo), demontáží vybavení a starých elektrospotřebičů. Vyklízení Praha - to je levné vyklízení na celém území města Praha a Středočeského kraje.

Vyklízení bytů

Při vyklízení bytu můžeme přistavit velkoobjemový kontejner či specializovaný vůz, provést odvoz odpadu na legální skládku (suť, nábytek, lednice, pračky, mrazáky). Stejně tak odvozíme drobný odpad z bytu (odpadky, elektronika). Vyklízení Praha si udržuje profesionální přístup, pevné termíny, problémem není žádné Vaše přání či specifické požadavky.

Volejte vyklízení bytů Praha: 775 327 142

V rámci vyklizení bytů nabízíme též částečné či celkové rekonstrukce bytových prostor, což oceňují nejenom zákaznicí, kteří připravují byt k prodeji, ale i ti, kteří by rádi bydleli v nově rekonstruovaném a moderním bytě. Vyklízení Praha disponuje zkušenými řemeslníky, kteří mají léta praxe s malováním pokojů, nátěry oken či zárubní i zedníky na bourání či stavbu nových příček.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za vyklízení bytů i ostatní služby
Realizace vyklízení bytu vždy přesně na dohodnutý termín
Odvoz odpadu z bytu na smluvní legální skládky
Při vyklízení nejsou problémem ani schody či rampy
Vyklízení bytů nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Vyklízení bytů Praha

Ať jsou Vaším domovem Strašnice, Bohnice, Vysočany nebo například Prosek, vždy Vám podáme pomocnou ruku při vyklízení bytu. Praha je naším hlavní místem působnosti a za léta zkušeností víme, jak vyklidit byt i bez výtahu nebo s nevhodným přístupem efektivně a rychle.

  • Vyklízení bytů i domů - Praha
  • Bezproblové vyklízení bytů bez výtahu
  • Rychlé a levné vyklízení bytu
  • Vyklízení běžného i nebezpečného odpadu
  • Nabízíme i malířské, natěračské a zednické práce

Při vyklízení bytu používáme specializované vybavení a metody, které značně snižují čas a náklady na vyklízení. To se projevuje též příznivě na konečné ceně. Navím Vám to objednání našich vyklízecích prací ušetří nemalý čas a fyzickou námahu. Vyzkoušejte Vyklízení Praha!

Vyklízení bytů a jiných nemovitostí v Praze:

O vyklizení bytu a následném odvozu odpadu, které provádíme ve všech částech hlavního města Praha se dozvíte mnohem více. O konkrétních lokalitách vyklízení v rámci jednotlivých městských částí se dozvíte na dedikovaných podlistech:

Vyklízení bytů po živelných kastrofách

Ať již Váš byt postihl požár, vytopení sousedem či povodně, dokážeme Váš byt dostat do obyvatelného a reprezentativního stavu. Na vyklízení bytu po požáru používáme ochranné obleky a speciální techniku na odstranění sazí. Vyhořelý byt též může obsahovat nebezpečné látky v ovzduší - proto nedoporučujeme provádět vyklízení a rekonstrukce svépomocí.

Vyklízecí práce v bytu
Vyklízení bytů - levně

Při vyklízení bytu zasaženého vodou (vytopení, povodeň) se pak zaměřujeme na sanace bytu proti plísním, mikroorganismům a houbám, které mají nepříznivý dopad na lidské zdraví.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání