Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení bytu po zemřelém - Praha 2

Praha a Středočeský kraj

Levné a rychlé čištění a vyklízení bytu po zemřelém - Praha 2. Zajistíme jak odvoz nábytku, běžného odpadu, tak odpadu po úmrtí (čištění krve a dalších biologických složek). Jednáme vždy maximálně v souladu s pietou a s ohledem na pozůstalé. V Praze 2 máme již mnoho zkušeností s vyklízením po úmrtí a realizujme naše služby v lokalitách Vyšehrad, a také blízkých oblastech Vinohrady, Nusle a Nové Město.

Vyklízení bytu po zemřelém Praha 2

Naše vyklízení obsahuje nejenom úklid nábytku, ale případně i odpadu či biologického materiálu. Máme mnoho smluvních skládek a sběrných dvorů, díky kterým dokážeme cenu za vyklízení po zemřelém udržet na férových hladinách. Zajistíme jak odvoz odpadu skrze velkoobjemový kontejner / dedikované vozy, tak manuální vyčištění nemovitosti od odpadu, bioopadu či jinak biologicky znečištěných prostor.

Vyklízení bytu po zemřelém Praha 2: 775 327 142

Po samotném vyklizení pozůstalosti jsme také schopni následně byt či dům vymalovat či provést stavební úpravy (bourání příček a podlah, rekonstrukce či nátěry oken a zárubní). Jsme schopni byt dostat nejenom do obyvatelného stavu, ale zárověň zvýšit jeho finální hodnotu!Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za Vyklízení bytu po zemřelém i ostatní služby
Realizace vyklízení po zemřelém vždy přesně na dohodnutý termín
Odvoz odpadu z bytu po úmrtí na smluvní legální skládky
Při vyklízení nejsou problémem ani schody či rampy
vyklízení po zemřelém nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Likvidace odpadu z bytů po úmrtí v Praze 2

Za více jak 14 let zkušeností dobře víme jak provést odvoz starého nábytku a dalšího odpadu efektivně, levně a ve stanovených termínech. Používáme jak moderní vybavení, tak techniky, které dokáží takové vyklízení udržet více jak na férových cenových hladinách.

Samozřejmostí je také předání věcí a jiného vybavení potenciální emoční či nostalgické hodnoty. Jsme si dobře vědomi, že vyklízení bytu po zemřelém je často objednáváno z důvodů nejenom ekonomických, ale i v rámci udržní psychické stability. Naše vyklízecí práce využijete v lokalitách:

 • Vyšehrad
 • Vinohrady
 • Nusle
 • Nové Město

Rizika vyklízení bytu po zemřelém

Po úmrtí se zpravidla v rámci hodin (v závislosti na teplotě a vlhkosti v nemovitosti) uvolňují choroboplodné částice. Není proto nikterak vhodné takové prostory navštěvovat nebo si v nich déle zdržovat. Náš team Vyklízení Praha má k dispozici ochranné obleky a další účinné vybavení, které chrání před možnými hnilobnými procesy a dalšími infekčními nemocemi.

 • Nebezpečné plísně, viry a bakterie
 • Bezpečné vyklizení prostor po úmrtí
 • Pohotovost 24/7 při akutních případech
 • Ohled na pietu a soukromí zákazníků
 • Férový a prozákaznický přístup
Vyklízení po úmrtí Praha 2

Čištění vzduchu - Dezodorizace

Právě zatuchlý vzduch bývá bohužel až posledním signálem, že se v nemovitosti nachází zdravotně závadný vzduch. K vyčištění vzduchu je pak nutná takzvaná dezodorizace, tedy čištění vzduchu pomocí aktivního ozónu, který je pro nebezpečné části v bytě krajně škodlivý. V závěžnejších případech je též nutné dezinfekce prostor, která zaručí, že všechny povrchy v pozůstalosti jsou bezpečné.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

 • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
 • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
 • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
 • Vždy profesionální a diskrétní jednání