Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Sanace po požáru a úmrtí

Praha a Středočeský kraj

Nabízíme likvidace odpadu a čištění prostor zasažených požárem i čištění prostor po úmrtí. Naše sanace po požáru jsou schopny pokrýt nejenom běžný odpad, ale i odpad toxický, kteřý po požáru v bytu zákonitě vzniká. Vyklízení odpadu po požáru i následný úklid bytu po požáru provádíme, pokud je to možné, ve spolupráci s pojistitelskými domy, případnou byrokracii Vám pomůžeme vyřídit.

Vyhořelý byt, firmu i sklad jsme schopni efektivně zbavit všeho zhořelého vybavení, popela, dehtu, sazí i vyhořelé elektroinstalace. I takový úkol jako je vyklízení vyhořelého bytu může být snadný - vyzkoušejte Vyklízení Praha!

Sanace bytů a firem: 775 327 142

Aby mohla být sanace správně provedena je potřeba prostory zkontrolovat, určit náročnost zákroku a zkontrolovat toxicitu materiálů. Dále naši proškolení pracovníci odpad, požárem zasažený nábytek a zničené vybavení zajistí a následně odvezou na legální skládku.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za vyklízení bytů i ostatní služby
Realizace vyklízení bytu vždy přesně na dohodnutý termín
Odvoz odpadu z bytu na smluvní legální skládky
Při vyklízení nejsou problémem ani schody či rampy
Vyklízení bytů nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Úklid a čištění pozůstalostí

Provádíme odborné čištění a dezinfekce pozůstalostí. Prostory jsme schopni zbavit veškerých plísní, bakterií a biologického odpadu (krev, tělní tekutiny) a jiných životu nebezpečných látek. V rámci vyklízení pozůstalostí provádíme též celkové vyklizení odpadu a nábytku z prostor.

  • Čištění a dezinfekce prostor
  • Odstranění biologického odpadu
  • Odstranění zatuchlého zápachu
  • Důraz na pietu a soukromí

Sanace se netýká pouze požárů a úrmtí, též provádíme kompletní likvidace škůdců všeho druhu. Provádíme jak likvidace hmyzu (štěnice, švábi, vosy, sršni, rusové a další), tak likvidace hlodavců (krysy, myši, potkani, hraboši atd). Dále je prostory možné dezinfikovat proti případným živoohrožujícím bakteriím, plísním a virům usazeným ve stěnách, nábytku či podlaze.

Úklid, čištění a sanace po požáru v Praze:

Čištění po holubech a likvidace trusu provádíme i pro firmy a veřejné instituce (prostory úřadů, škol, kostelů). Úklid trusu provádíme na celém území města Praha a ve Středočeském kraji.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání