Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Rekonstrukce bytu / koupelny

Praha a Středočeský kraj

Rekonstruovaný byt či firma jsou nejenom potěchou pro oko a navýšení komfortu bydlení, ale i zárukou případného výhodnějšího prodeje. Provádíme malování pokojů, nátěry i zednické práce. Poctivé rekonstrukce bytu za bezkonkurenční ceny - to je Vyklízení Praha.

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce od Vyklízení Praha je samozřejmě možné objednat i bez předchozích vyklízecích prací. Naše pole působnosti není omezeno pouze na rekonstrukce bytů, ale provádíme též rekonstrukce kuchyně, koupelen, podkroví a jiných prostor v rámci rekonstrukce domu. Též jsme schopni vymalovat, vyzdít či nalakovat seběvětší firemní prostory a vybavení.

Rekonstrukce bytů Praha: 775 327 142

Kromě samotného malování pokojů můžeme nabídnout také následnou rekonstrukci bytových i nebytových prostor. Vyklízení Praha disponuje zdatnými řemeslníky, kteří bravurně zvládnou jak vymalování pokojů, nátěry oken či zárubní, tak zedníky na bourání či stavbu nových příček.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za rekonstrukce bytů
Rekonstrukce vždy přesně na dohodnutý termín
Úklid, odvoz a likvidace odpadu z rekonstrukce
Při rekonstrukci si poradíme se schody i převýšením
Rekonstrukce nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Rekonstrukce bytového jádra

Profesionální rekonstrukce bytových jader provádíme v celém Středočeském kraji a ve městě Praha. Rekonstrukce bytu včetně příček, vymalování pokojů a výměny podlah přesně dle Vašeho přání - naší prioritou je spokojenost zákazníka. Pomůžeme Vám s výběrem barev, přestavby dispozic bytu či vybrat novou podlahu v rámci rekonstrukce bytového jádra. Cena je vždy na míru zákazníkovi - dle je jeho potřeb a představ (viz. ceník rekonstrukce).

 • Rekonstrukce bytového jádra
 • Pomoc s výběrem barev a materiálů
 • Bourání a výměna podlah v bytu
 • Bourání a stavba příček

Rekonstrukce koupelny

Nabízíme jak rekonstrukce panelákové koupelny, tak koupelen v rodinných domech. Dokážeme i v rámci rekonstrukce malé koupelny velké a efektivní změny. Máme řadu zkušeností jak může rekonstrukce malé koupeny zvětšit užitnou plochu i zjednodušit přístup k toaletě, sprše, vaně či umyvadlu. Svěřte svou koupelnu do rukou odborníků a neuvěříte, jak efektivně se dá koupelnový prostor využít!

 • Profesionální rekonstrukce koupelny
 • Rekonstrukce panelákové koupelny
 • Efektivní rekonstrukce malé koupelny
 • Férové jednání a ověřená kvalita
 • Bezkonkurenční ceny za rekonstrukce
Rekonstrukce koupelny
Rekonstrukce koupelny - Praha

Rekonstrukce bytů i firem

Rekonstrukce bytových i nebytových prostor sebevětších velikostí. Zvládneme rekonstrukce bytů, stejně jako rekonstrukce skladů, hal, tělocvičen, kostelů a dalších velkých nebytových nemovitostí.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

 • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
 • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
 • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
 • Vždy profesionální a diskrétní jednání