Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Úklid a čištění ptačího trusu - Libčice nad Vltavou

Likividace holubího trusu v Libčicích nad Vltavou

Nabízíme rychlé a levné čištění ptačího trusu- Libčice nad Vltavou a blízské okolí. Trus ptáků se považován za bioodpad je tak nutné s ním i nakládat. Disponujeme nejenom certifikacemi, ale profesionálním vybavením k preciznímu úklid ptačího trusu, který zlikviduje všechny bakterie a viry nacházející se v ptačích exkrementech. V Libčicích nad Vltavou zládneme likivace trusu jak na terasách, půdách, parapetech, balkonech nebo například fasádách a to v jakékoliv rozsahu.

Vyklízení po zemřelém - Libčice nad Vltavou

Při dlouhodobém hnízdění holubů lze očekávat v prostorách zamoření nejenom bakteriemi a viry, ale také parazity jako jsou čmelíci, klíšťáci, zákožky nebo například štěnice ptačí. I na tyto eventuality máme potřebné vybavení a atestace. Po samotném zásahu provedeme také dezinfekci prostor, případně po domluvě i možnou rekonstrukci.

Úklid a čištění ptačího trusu - Libčice nad Vltavou : 775 327 142

S likvidací ptačího trusu v Libčicích nad Vltavou máme již zkušenosti. Naši profesionálové se nezaleknou ani velkých výzev jako je čištění holubího trusu z kostelní půdy či kompletní vyklizení a vyčištění půdních prostor školy. Zvládáme také výškové práce na střechách domů, římsách či světelné reklamně a billboardech.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za vyklízení i ostatní služby
Realizace vyklízení vždy přesně na dohodnutý termín
Odvoz odpadu z vyklízení na smluvní legální skládky
Při vyklízení nejsou problémem ani schody či rampy
Vyklízení bytů nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Likvidace holubího trusu - Libčice nad Vltavou

V Libčicích nad Vltavou, stejnětak jako skoro ve všech městech České republiky, jsou závažným problémem především holubi. Jejich trus obsahuje nejenom zdravíohrožující bakterie a viry, ale dlouhobým působením poškozuje fasády, zdi, podlahové krytiny či například sochy. Disponujeme čistícími prostředky, které jsou šetrné k povrchům a dezinfekcemi, které poškozené místo uvedou do bezpečného stavu. Po vyčištění prostor můžeme také instalovat ochranu proti ptákům v podobě sítí, bodců, hrotů či plašičů.

Úklid a čištění ptačího trusu Libčice nad Vltavou : 775 327 142
  • Likvidace holubího trusu - Libčice nad Vltavou
  • Čištění fasád, soch, podlah i vybavení
  • Instalace zábran proti holubům
  • Čištění parapetů, říms, okapů
  • Legální likvidace bioodpadu

Naše služby nabízeme našim zákazníkům více jak 15 let, vždy se snažíme o maximální spokojenost zákazníka, perfektně odvedenou práci a zachování férových konečných cen.

Zalétlí holubi, hnízda a dezinfekce - Libčice nad Vltavou

Umíme řešit i situace, kdy zalétnutí holubi změnili místo k nepoznání. O to horší jsou situace, kdy takto zalétlému ptactvu někdo uzavře možnost úniku. Následky bývají opravdu nepěkné a je většinou zapotřebí i ochranných obleků. Dozajista je také nutná následná dezinfekce prostor a v některých krajních případech také částečná rekonstrukce prostor. Na veškeré eventuality jsme připraveni!

Úklid trusu po ptácích
Čištění a úklid trusu a uhynulých holubů Libčice nad Vltavou

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednáníNastavení soukromí

Stránky Vyklízení-Praha.com disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.