Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení sklepů - Praha 9

Praha a Středočeský kraj

Stalo se z Vašeho sklepa za léta užívání skladiště? Potřebujte vyklidit sklepní kóji v panelovém domě? Náš team zkušených profesionálů dokáže provést vyklizení sklepu (Praha 9) velice rychle a za výhodné ceny! Realizujeme vyklízení sklepů jak v rodinných domech, sklepní kóje v panelových a činoživních domech i firemní sklepní prostory v lokalitách Prosek, Vysočany, Hloubětín a Hrdlořezy, a také blízkých oblastech Libeň a Střížkov.

Vyklízení sklepů Praha 9

Úklidové a vyklízecí činnosti od společnosti Vyklízení-Praha zahrnují nejenom odvoz starého nábytku ze sklepa, ale také vyklízení odpadu (komunálního i toxického) a případnou demontáž sklepního vybavení (police, světelné vybavení, staré topné kotle a kamna). Jsme schopni ze sklepa vyklidit a zlikvidovat materiály jako je uhlí nebo eternit. V závislosti na míře odpadu k odvozu přistavíme velkoobjemový kontejner či specializované vozy.

Vyklízení sklepů Praha 9: 775 327 142

Disponujeme řadou profesionálů, kteří jsou Váš sklep nejenom schopni dát do perfektního stavu, ale při domluvě též provést stavební rekonstrukce. Zpravidla se jedná o bourání příček nebo jejich stavbu ze sádrokartonu (ideální při výstavbě nových sklepních kójí), přípandé vybourání podlahy či nové výmalby prostor.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za Vyklízení sklepů i ostatní služby
Realizace vyklízení sklepů vždy přesně na dohodnutý termín
Odvoz odpadu ze sklepních prostor na smluvní legální skládky
Při vyklízení nejsou problémem ani schody či rampy
Vyklízení sklepa nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Výhody vyklizení sklepa v Praze 9 profesionály

Přes čtrnáct let naše firma zdokonaluje celý proces vyklízení sklepů tak, aby byla ušetřena nejenom namáhavá manipulace pracovníků se sklepním odpadem, náklady na odvoz, ale též následné uložení či likvidace odpadu ze sklepa. Námi poskytnuté know-how se velice pozitivně projevuje právě na finální ceně za vyklízení! Máme řadu smluvních skládek a sběrných dvorů, díky kterým nabízíme výhodnější ceny oproti konkurenci.

Máme dostatek personálu k pokrtrytí od sklepů rodinných domů, přes vyklizení sklepních prostor panelových domů, až po například rozsáhlé sklepní sklady škol, zdravotních institucí i nákupních center. Zejména se jedná o části Prahy 9:

 • Prosek
 • Vysočany
 • Hloubětín
 • Hrdlořezy
 • Libeň
 • Střížkov

Vyklízení sklepů atypických dispozic

Mnohá léta praxe s vyklízením nemovitostí nám dala velice dobré zkušenosti, které je možné uplatnit i v nepříznivých stavebních podmínkách. Zúžená schodiště, absence přístupu jinak než přes vývozy uhlí či snížené stropy pro nás nepředstavují žádný problém. Navíc při vyklízení firemního sklepa jsme schopni po dohodě nabídnout i nadstandartní podmínky.

 • Dezinfekce sklepů (plísně / biohazard)
 • Odvoz odpadu ze sklepů atypických dispozic
 • Možnost vyklízení sklepů v atypické/nepracovní hodiny
 • Zachování chodu firmy bez narušení provozu
 • Férový a prozákaznický přístup
Vyklízení sklepa Praha 9

Čištění a dezinfekce sklepů

V rámci vyklízení sklepů nabízíme nejenom klasické vyklízení a odvoz odpadu, ale též čištění prostor o biologicky závadného materiálu. Přávěžně se jedná o dezinfekce prostor od plísní, ale také uhynulých zvířat (kadaveru), které v prostorách zanechávají silný pach, které je třeba odstranit prostřednictvím dezodorizace.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

 • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
 • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
 • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
 • Vždy profesionální a diskrétní jednání