Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení pozůstalostí - Praha 7

Praha a Středočeský kraj

Profesionální vyklizení pozůstalosti v Praze 7. Odvoz nábytku, komunálního i nebezpečnýho odpadu z bytů, domů i nebytových prostor. Pomáháme Vám ulehčit od starostí, které obecně s řešením úklidu pozůstalostí bývají u každého z nás, kteří se s touto smutnou skutečností setkávají. Vyklízení pozůstalostí provádíme s ohledem na pietu ve všech částech Prahy 7, konkrétně: Holešovice, též v blízkých lokalitách Libeň, Bubeneč a Troja.

Vyklízení pozůstalostí Praha 7

Jsme schopni zajistit odvoz odpadu, přistavení velkoobjemového kontejneru, odvoz lednic, sporáků, televizí a jiných do sběrny vhodných surovin k bezpečné likvidaci. Dále nabízíme pomoc, když se rozhodnete věnovat oblečení z pozůstalosti na charitativní účely. Oblečení napytlujeme a odvezeme do některé z charitativních organizací, kde může být využito pro dobrou věc.

Vyklízení pozůstalostí Praha 7: 775 327 142

Kromě samotného vyklizení pozůstalosti můžeme nabídnout také následnou rekonstrukci bytových i nebytových prostor. Vyklízení Praha disponuje zdatnými řemeslníky, kteří bravurně zvládnou jak vymalování pokojů, nátěry oken či zárubní, tak zedníky na bourání či stavbu nových příček.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za vyklízení pozůstalostí i ostatní služby
Realizace vyklízení pozůstalosti vždy přesně na dohodnutý termín
Odvoz odpadu z pozůstalosti na smluvní legální skládky
Při vyklízení nejsou problémem ani schody či rampy
Vyklízení pozůstalosti nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Likvidace pozůstalostí v Praze 7 rychle a pietně

Možnost kompletní likvidace pozůstalosti s nabídkou následného vymalování pokojů či rekonstrukce bytového jádra. Za roky praxe známe, co dělat po úmrtí a jak nejlépe naložit s věcmi zesnulého a jednat s pozůstalými.

V rámci vyklízení pozůstalostí likvidujeme nejenom nábytek a komunální odpadu, ale té odpad po úmrtí - biologický odpad. Samozřejmostí je následná desinfekce, případně sanace zdiva.

 • Holešovice
 • Libeň
 • Bubeneč
 • Troja

Vyklízení bytu po zemřelém

Disponujeme vybavením a metodami na vyklizení bytu po zemřelém, kdy je v prostorách přítomný nebezpečný organický materiál (skvrny od krve, fekálie či jiné tělní tekutiny) a to i ve větším rozsahu (úklid bytu po sebevraždě či nalezení těla po delší době od úmrtí).

 • Vyklízení nebezpečného materiálu po úmrtí
 • Bezpečná likvidace odpadu z pozůstalosti
 • Pohotovost 24/7 v případech úmrtí
 • Velký důraz na zachování soukromí
 • Profesionální a pietní přístup
Likvidace pozůstalostí Praha 7

Dezodorizace - Čištění vzduchu

Často se stává, že v bytě z pozůstalosti mohl zůstat zápach či zatuchlý nevyvětratelný vzduch. Tento odér též signalizuje, že v bytě mohou přetrvávat životunebezpečné plísně a mikroorganismy. Tento problém může být řešen pomocí dezodorizace - tedy čištění vzduchu pomocí rychle oxidujícího kyslíku. Ten s bakteriemi a viry velmi záhy reaguje a umrcuje je.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.
 • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
 • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
 • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
 • Vždy profesionální a diskrétní jednání