Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení po úmrtí

Praha a Středočeský kraj

Za roky praxe víme jak důležitá je profesionalita a pieta při provádění vyklízení po úmrtí. Důsledně dbáme ohled na pozůstalé, památků a důstojnost zesnulého. Jsme připravení vyklidit nejenom nábytek či odpad z půstalosti, ale též máme vybavení na případné odstranění biologického materiálu (tkáně, krev, fekálie).

Vyklízení po úmrtí

Vyklízení biologického odpadu provádíme nejenom po úmrtí, ale i po bezdomovcích, narkomanech či následcích křečkování (chorobné hromadění věcí). Odpad likvidujeme dle legislativních norem či na smluvní skládky. Vyklízení po úmrtí či jinak nebezpečného materiálu sebou nese značná zdravotní rizika. Nechte vyklízení nebezpečného odpadu profesionálům!

Volejte vyklízení po úmrtí Praha: 775 327 142

Při dokončení vyklízení po úmrtí můžeme dále provést dezodorizaci vzduchu (čištění zatuchlého vzduchu) pomocí ozónu. Případně provést následnou rekonstrukci prostor (malování pokojů, nátěry oken a zárubní či bourání / stavbu příček).Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za vyklízení bytů i ostatní služby
Realizace vyklízení bytu vždy přesně na dohodnutý termín
Odvoz odpadu z bytu na smluvní legální skládky
Při vyklízení nejsou problémem ani schody či rampy
Vyklízení bytů nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Úklid po zemřelém

Víme, že vyklízení bytu po zemřelém sebou nese velkou zodpovědnost. Vždy hledíme na soukromí zadavatele a zachování piety. Při úklidu po zemřelém si počínáme maximálně profesionálně, odvezeme starý nábytek, vybavení a spotřebiče k likvidaci. Nalezené předměty osobní či sentimentální povahy předáme do Vašich rukou.


Vyklízení po úmrtí v Praze:

Dezinfekce bytu po zemřelém

Pokud v bytě byl přítomný biologický odpad, provedeme celkové dezinfekce bytu po zemřelém. Realizujeme nejenom hloubkové dezinfekce, ale čištění vzduchu (zatuchlý vzduch) může signalizovat přítomnost bakterií či hub přítomných ve vzduchu a na vybavení. Tyto praktiky jsou též známe jako sanace bytu po zemřelém - veškeré vyklízecí práce provádíme ve všech částech hlavního města Praha a v celém Středočeském kraji.

Úklid po úmrtí

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání