Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení domů

Praha a Středočeský kraj

Vyklízení bytu je jedna věc, ale vyklízení domů je již práce pro profesionály. Nač se tahat s těžkými nábytkem plným třísek a pavučin, pytlovat suť nebo se snažit zkrotit odpad nakumulovaný za bůh ví kolik let, když Vyklízeni Praha to za vás zvládne ve zlomku času a za výhodné ceny!  Vyklízení budov nabízíme nejenom pro město Praha, ale i celý Středočeský kraj!

Vyklízení domů

Ať je potřeba vyklízení rodinného domu, chaty, chalupy nebo nemovitosti větších rozměrů jako je činžovní či panelový dům, dokážeme si poradit s jakýmkoliv množstvím a typem odpadu (nábytek, suť, spotřebiče, toxický odpad).

Vyklízení domů: 775 327 142

Ačkoliv, již dle názvu, je naší centrálou Praha, máme již mnohé zkušenosti s vyklízením domů i ve všech větší či menší městech Středočeského kraje - například Kladno, Mladá Boleslav, Kolín a mnohé další. Jsme tedy srozuměni s nejenom efektivitou přepravy, ale máme i řadu smluvních skládek a sběrných dvorů, díky kterým můžeme nabídnout výhodnější ceny za vyklízení objektů.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za vyklízení domů, činžáků i paneláků
Pevné termíny pro dokončení vyklízení domu
Legální způsob likvidace odpadu z domu
Pracujeme i ve stížených podmínkách (výšky, úzké prostory)
Vyklízení domů nejen v Praze, ale v celé České republice

Vyklízení rodinných domů

Kdo žil v rodinném domě dobře ví, že rodinný dům sebou nese zvýšené náklady na údržbu a z ní i více odpadu, který se spíše hromadí, než aby se pokaždé odvážel. Zpravidla se tak vyklízení rodinného domu oddaluje, dokud je kam odpad dávat.

Vyklízení rodinných domů

Vyklízení domů a jiných nemovitostí v Praze:

Odpad z rodinného domu

Více prostoru v domě také vybízí k hromadění věci, co se "někdy budou možná hodit". A tak se na půdách, v garážích, kumbálech a sklepích hromady zbytky plovoucí podlahy, kočárky z dob komunismu, opotřebované skříňky nebo hračky, se kterými by si nehrál už ani pes. Po pár letech zjistíte, že na vyklizení domu od vší té veteše potřebujete týdenní dovolenou.

Vyklízení domu profesionály

Přesně z výše uvedených důvodů jsme tu my - team z Vyklízení-Praha, aby Vám ulehčili od starostí a dřiny! Vyklízení rodinných domů je naším denním chlebem, zvládneme jakékoliv množství i druh odpadu. Zvládneme vyklízení několika kusů nábytku z domu i kompletní úklid domu včetně chodeb, sklepů, půd, garáží a zahrad.


Vyklízení panelových domů

Bytová družstva a společenství vlastníků dozajista uvítají služby jako jsou vyklízení kočárkány, nájemních sklepů a společných prostor (chodby, schodiště). 

Vyklidit je možné všechny druhy odpadu - od starých věcí ze léty zapomenutého sklepa, úklid kočárkárny, která léta složila jako odkladiště nepotřebného vybavení, až po chodby, na kterých zůstala suť a zaschlá barva po nepořádných řemeslnících.

Vyklízení činžovních domů

Stejně jako u lidové řečeno "paneláku", i v rámci vyklízení činžovních domů je možné vyklidit chodby, sklepy, půdy, přidružené zahrady či garáže.

Zpravidla je vyklízení "činžáku" procesně rychlejší, jelikož se jedná přímo s majitelem a není nutné případné překážky ve vyklízení projednávat v rámci schůze družstva.


Vyklízení chat, chalup a okálů

I pro víkendové chataře, zahrádkáře a každého, kdo má nemovitost na samotě, v lese či jinak odlehlém místě, máme nabídku vyklízecích prací.

Spolehlivé vyklízení chaty

Máme vybavení a dopravní prostředky k vyklízení i tech nejzazších koutů lesů. Stejně jako u bytů, by vyklízení chaty nemělo trvat déle jak den. Naše léty získané know-how zaručuje hladký proces vyklízení i případech špatného přístupu (úzké schodiště chaty, půda chalupy jen se žebříkem či například nábytek širší než jsou vstupní dveře okálu).

  • Vyklízení chaty, chalupy i okálu levně
  • Vyklízení chat, chalup a okálů v Praze i SČ kraji
  • Odvoz nábytku, spotřebičů, odpadu i stavebních materiálů
  • Vyklízení chat včetně odvozu odpadu na legální skládky
  • Profesionální jednání, pevné termíny, nízké ceny
Vyklízení chalup a chat

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání