Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení pozůstalosti - Praha 8

V dubnu 2022 jsme byli pověřeni provést vyklízecí práce v lokalitě Praha 8. Vyklízení pozůstalosti se skládalo jak z odvozu starého nábytku, likvidace běžného komunálního odpadu, tak i odpadu nebezpečného (biologický odpad). Prakticky bylo nutné provést kompletní likvidaci pozůstalosti.


Vyklízení pozůstalosti Praha 8 Vyklízení pozůstalosti Praha 8 Vyklízení pozůstalosti Praha 8

Jednalo se o standartní vyklízení pozůstalosti bez pozdější rekonstrukce či vymalování pokojů. Veškeré vyklízecí práce byly provedeny s profesionalitou a pietou vůči zesnulému.


Vyklízení pozůstalosti Praha 8 Vyklízení pozůstalosti Praha 8 Vyklízení pozůstalosti Praha 8

Při kompletním vyklizením po úmrtí můžeme hovořit o takzvané likvidaci pozůstalosti, kde je vyklizeno veškeré vybavení. V případech vyklízení po úmrtí je nutné též vyklidit biologický materiál.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání