Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení bytu - Slaný

Začátkem září přišlo i na město Slaný, kde jsme prováděli rutinní vyklízecí práce. Zákazník žádal zejména odvoz komunálního odpadu, odvoz nábytku a starého vybavení za účelem následné rekonstrukce bytu. Vyklízení v Slaném proběhle dle očekávání hladce ke spokojenosti obou stran.


Vyklízení bytu - Slaný Vyklízení nemovitosti - Slaný Vyklízecí práce - Slaný

V rámci vyklízení nemovitosti náš team prováděl zejména odvoz starého nábytku, kterého v bytě bylo nemalé množství. V Slaném již máme s vyklízením bytu zkušenosti, které napomohly rychlejšímu provedení vyklízení jak po stránce technické, tak dopravní.


Vyklízení nábytku z bytu - Slaný Vyklízení - Slaný Odvoz starého nábytku - Slaný

I Vy si u nás můžete objednat vyklízení bytu! Stačí nezávazně poptávat na telefonním čísle: +420 775 327 142 či nás konktaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře!

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.
  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání