Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení bytu - Říčany

V průhěhu srpna 2019 jsme prováděli zakázku na vyklízecí práce v oblasti Říčany. Bylo zapotřebí provést ruční sběr odpadu a suti, odvoz nábytku a přišlo i na následné vymalování prostor. Nebylo to naše první vyklízení v Říčanech - díky tomu, že již oblast Řičan známe, dokázali jsme o to rychleji byt vyklidit.


Vyklízení bytu - Říčany Vyklízení nemovitosti - Říčany Vyklízecí práce - Říčany

V rámci vyklízení nemovitosti náš team prováděl zejména odvoz starého nábytku, kterého v bytě bylo nemalé množství. V Říčanech již máme s vyklízením bytu zkušenosti, které napomohly rychlejšímu provedení vyklízení jak po stránce technické, tak dopravní.


Vyklízení nábytku z bytu - Říčany Vyklízení - Říčany Odvoz starého nábytku - Říčany

I Vy si u nás můžete objednat vyklízení bytu! Stačí nezávazně poptávat na telefonním čísle: +420 775 327 142 či nás konktaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře!

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání