Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení bytu po zemřelém

Společnost Vyklízení Praha v listopadu 2020 prováděla vyklízení bytu po zemřelém včetně čištění biologického odpadu po úmrtí a dezinfekce prostor. Následně bylo nutné vyklidit byt od starého nábytku a nebezpečným odpadem zasaženého vybavení. Standartně vyklízení po úmrtí probíhalo v ochranných oblecích a s profesionálním vybavením.V případech, kdy se jedná o úklid odpadu bez tělních tekutin či jiných nebezpečných látek, hovoříme o vyklízení pozůstalosti. Po dokončení kompletní likvidace pozůstalosti naše společnost také nabízí rekonstrukce bytu, výměnu podlah či vymalování pokojů.


Celý proces vyklízení po zemřelém včetně následného úklidu byl proveden pietně, s důrazem na soukromí zadavetele a zachování maximální možné profesionality.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.
  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání