Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Vyklízení bytu - Benešov

V průhěhu července 2019 jsme prováděli vyklízecí práce ve městě Benešov. Byly využity služby jako odvoz nábytku, pytlování odpadu, likvidace starých spotřebičů a demontáž vybavení v bytu (police, osvětlení). Vyklízení v Benešově se zvládlo i s odvozem odpadu z bytu na skládku během jednoho dne.


Vyklízení bytu - Benešov Vyklízení nemovitosti - Benešov Vyklízecí práce - Benešov

V rámci vyklízení nemovitosti náš team prováděl zejména odvoz starého nábytku, kterého v bytě bylo nemalé množství. V Benešově již máme s vyklízením bytu zkušenosti, které napomohly rychlejšímu provedení vyklízení jak po stránce technické, tak dopravní.


Vyklízení nábytku z bytu - Benešov Vyklízení - Benešov Odvoz starého nábytku - Benešov

I Vy si u nás můžete objednat vyklízení bytu! Stačí nezávazně poptávat na telefonním čísle: +420 777 017 599 či nás konktaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře!

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.
  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání