Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Reference

Z vyklízení bytů, domů a firem

Vyklízení bytu - Praha 7

Koncem března 2019 jsme prováděli vyklízecí práce v oblasti Praha 7. Vyklízení bytu proběhlo rychle a v předem stanoveném termínu. Samotný odvoz nábytku a odpadu byl poté zajištěn prostřednictvím specializovaného vozu.

Vyklízení bytu - Praha 8

Vyklízení starého bytu, skladu i venkovních prostor vždy provádíme rychle, zároveň důkladně a vždy dodržujeme sjednané termníny vyklízení. Nemovitosti v naší odborné péči budou opět prostorné a čisté bez Vaší sebemenší námahy.

Vyklízení bytu - Praha 9

V říjnu roku 2017 Vyklízení-Praha bylo přivoláno k vyklízení bytu, následované samozřejmě odvozem odpadu a suti. Vyklízení bytu (oblast Praha 9) proběhlo profesionální, rychle a za férové ceny - tak jako vždy.
Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.
  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání