Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Reference

Z vyklízení bytů, domů a firem

Vyklízení po zemřelém - Praha 10

Podzim roku 2023 přinesl výzvu v podání vyklízení bytu po zemřelém v oblasti Praha 10. Byt byl ve velmi neutěšeném stavu a bylo zapotřebí využít k vyklízení i ochranné obleky. ..

Vyklízení pozůstalosti - Praha 4

Ani léto 2022 se neobešlo bez klasického vyklízení bytu. V Praze 4 se nacházel činžovní byt plný zejména starého nábytku a odpadu. Vše bylo třeba roztřídit..

Vyklízení pozůstalosti - Praha 8

V dubnu 2022 jsme byli pověřeni provést vyklízecí práce v lokalitě Praha 8. Vyklízení pozůstalosti se skládalo jak z odvozu starého nábytku, likvidace běžného komunálního odpadu..

Vyklízení pozůstalosti - Praha 7

Náš team z Vyklízení Praha v prosinci 2020 prováděl vyklízení pozůstalosti v oblasti Praha 7. Součástí vyklízení po zemřelém byl odvoz starého nábytku a spotřebičů, úklid nečistot a odvoz odpadu.

Vyklízení bytu po zemřelém

Společnost Vyklízení Praha v listopadu 2020 prováděla vyklízení bytu po zemřelém včetně čištění biologického odpadu po úmrtí a dezinfekce prostor. Následně bylo nutné vyklidit byt od starého nábytku a nebezpečným odpadem zasaženého vybavení.

Vyklízení bytu - Stará Boleslav

Na začátku září naše společnost Vyklízení-Praha realizovala vyklízecí práce ve lokalitě Stará Boleslav. Dle domluvy byl proveden veškerý odvoz nábytku a suti, pytlování běžného odpadu a likvidace starých spotřebičů.

Vyklízení bytu - Slaný

Začátkem září přišlo i na město Slaný, kde jsme prováděli rutinní vyklízecí práce. Zákazník žádal zejména odvoz komunálního odpadu, odvoz nábytku a starého vybavení za účelem následné rekonstrukce bytu.

Vyklízení bytu - Říčany

V průhěhu srpna 2019 jsme prováděli zakázku na vyklízecí práce v oblasti Říčany. Bylo zapotřebí provést ruční sběr odpadu a suti, odvoz nábytku a přišlo i na následné vymalování prostor. Nebylo to naše první vyklízení v Říčanech - díky tomu, že již oblast Řičan známe, dokázali jsme o to rychleji byt vyklidit.

Vyklízení bytu - Rakovník

Celé léto se neslo ve znamení vyklízení Středočeského kraje, tak tomu i bylo v rámci vyklízecí práce ve městě Rakovník. Ruční napytlování komunálního odpadu a odnesení starého nábytku byly prakticky jedinou náplní tohoto vyklízení. Vyklízení v Rakovníku bylo zvládnuto ke radosti zákazníka i nás v rekordně krátkém čase.

Vyklízení bytu - Příbram

Ke konci léta 2019 jsme byli povolání na vyklízecí práce ve městě Příbram. Byly využity služby jako odvoz nábytku, pytlování odpadu, likvidace starých spotřebičů a též bylo odneseno velké mnoství suti.

Vyklízení bytu - Neratovice

Srpnové vyklízecí práce se mimojiné konaly i ve městě Neratovice. Odvoz nábytku, pytlování běžného i biologického odpadu a odvoz starých spotřebičů byly hlavní náplní vyklízení. Vyklízení v Neratovicích bylo standartní bez jakýchkoliv problémů či reklamací.

Vyklízení bytu - Mladá Boleslav

Vyklízecí práce od Vyklízení-Praha se nevyhly ani městu Mladá Boleslav. V bytu bylo zapotřebí nejenom vyklidit a napytlovat všechen odpad, ale také provést odvoz nábytku, elektroinstalace a jiného techického vybavení.

Vyklízení bytu - Mělník

V srpnu 2019 jsme prováděli vyklízecí práce v lokalitě Mělník. Vyklízení bytu proběhlo rychle a v předem stanoveném termínu. Samotný odvoz nábytku a odpadu byl poté zajištěn prostřednictvím specializovaného vozu.

Vyklízení bytu - Kutná Hora

Začátkem srpna 2019 jsme byli přizváni na vyklízecí práce v lokalitě Kutná Hora. Vyklízení spočívalo zejména v likvidaci odpadu po bývalých majitelích a odvozu starého nábytku, který neměl využití.

Vyklízení bytu - Kralupy Nad Vltavou

Na konci července byla provedena realizace vyklízecích prácí v oblasti Kralupy nad Vltavou. Vyklízení tentokráte spočívalo zejména v odvozu starého nábytku včetně sedací soupravy, skříní a komod.

Vyklízení bytu - Kolín

V červenci 2019 jsme prováděli vyklízecí práce v lokalitě Kolín. Vyklízení bytu proběhlo rychle a v předem stanoveném termínu. Samotný odvoz nábytku a odpadu byl poté zajištěn prostřednictvím specializovaného vozu.

Vyklízení bytu - Kladno

Celé léto se neslo ve znamení vyklízení mimopražských lokalit - to potvrdily i vyklízecí práce tentokrát ve městě Kladno. Odvoz suti, běžného odpadu i biologického odpadu byly stěžejními body celého procesu vyklízení.

Vyklízení bytu - Brandýs Nad Labem

Brandýs nad Labem byl dalším městem, kde jsme v červenci poskytovali vyklízecí práce. Jednalo se o byt 2+1 a přilehlé prostory, kde bylo zapotřebí kromě likvidace odpade též vyklizení starého nábytku.

Vyklízení bytu - Beroun

Letní měsíce přinášejí již klasicky zejména vyklízení prostor v mimopražských lokalitách. Vyklízecí práce jsme poskytovali i ve městě Beroun. Kromě několika větších kusů nábytku se jednalo především o vyklízení odpadu z bytu.

Vyklízení bytu - Benešov

V červenci 2019 jsme prováděli vyklízecí práce v lokalitě Benešov. Vyklízení bytu proběhlo rychle a v předem stanoveném termínu. Samotný odvoz nábytku a odpadu byl poté zajištěn prostřednictvím specializovaného vozu.

Vyklízení bytu - Praha 7

Koncem března 2019 jsme prováděli vyklízecí práce v oblasti Praha 7. Vyklízení bytu proběhlo rychle a v předem stanoveném termínu. Samotný odvoz nábytku a odpadu byl poté zajištěn prostřednictvím specializovaného vozu.

Vyklízení bytu - Praha 8

Vyklízení starého bytu, skladu i venkovních prostor vždy provádíme rychle, zároveň důkladně a vždy dodržujeme sjednané termníny vyklízení. Nemovitosti v naší odborné péči budou opět prostorné a čisté bez Vaší sebemenší námahy.

Vyklízení bytu - Praha 9

V říjnu roku 2017 Vyklízení-Praha bylo přivoláno k vyklízení bytu, následované samozřejmě odvozem odpadu a suti. Vyklízení bytu (oblast Praha 9) proběhlo profesionální, rychle a za férové ceny - tak jako vždy.
Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání