Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Malíři - malování pokojů

Praha a Středočeský kraj

V naší nabídce služeb též naleznete i malířské práce, při vyklízení bytů, domů či jiných prostor je často potřeba následně využít malířské služby. Nejen, že Váš majetek vyklidíme, ale rovnou i vymalujeme. Naše malířské práce provádíme v Hl. městě Praha a okolí. Po dohodě jsme schopni realizovat malířské služby i ve Středočeském kraji.

Dokážeme pokrýt od malých zakázek jako je vymalování bytu nebo domu až po nebytové prostory velkých velikostí (malování skladů či malby konferenčních místností a sálů). Malířské práce provádíme čistě, rychle a za rozumnou cenu, zdarma Vám též vyhotovíme cenovou rozvahu. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Malování bytů Praha: 775 327 142

Kromě samotného malování pokojů můžeme nabídnout také následnou rekonstrukci bytových i nebytových prostor. Vyklízení Praha disponuje zdatnými řemeslníky, kteří bravurně zvládnou jak vymalování pokojů, nátěry oken či zárubní, tak zedníky na bourání či stavbu nových příček.Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ceny za maování i ostatní služby
Realizace malování vždy přesně na dohodnutý termín
Úklid, odvoz a likvidace odpadu z malování
Při malování nejsou problémem ani schody či převýšení
Malování pokojů nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Malování bytů a domů

V případě malování Vašeho bytu, rodinného domu či jiných osobních majetků, provádíme malířské služby s maximálním ohledem na Vaše soukromí se vstřícným a profesionálním přístupem. Malování pokojů je pro nás každodenní rutinou. Mimo klasického malování či štukování stěn, též poskytujeme malování a nátěry fasád.

Malování firemních a státních prostor

Naši malíři jsou často požádováni pro opravy a nátěry fasád nebytových prostor - zvláště pak potravinových řetězců, kanceláří a skladů. Nabízíme nejen opravy fasád, ale i ostranění graffity či malby textů (například název obchodu či otevírací doba).

  • Vymalování kanceláří, skladů i provozoven
  • Malování škol, úřadů, kostelů
  • Profesionální jednání a pevné termíny
  • Důraz na soukromí a pečlivost práce
  • Nátěry fasád sebevětších rozměrů

Při vymalování firemních prostor či nátěru jejich fasád, určitě využijete i naše lakování oken a dveří pro obnovu vhledu a povrchové úpravě proti přírodním živlům. Nové nátery zábradlí či plotů dodají Vaší nemovitosti zvěžest a punc důvěryhodnosti.

S poptávkou cenové kalkulace a nejblížších termínů malování se na nás obraťte prostřednictvím telefonu či emailu viz. kontakty.

Rekonstrukce bytů i firem

K malování bytových i nebytových prostor se neúprosně váže též rekonstrukce. Kromě vymalování prostor nabízíme též celkové rekonstrukce objektů - zednické práce, lakování (nátěry oken, dveří či zárubní / futer).

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání