Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Efektivní vyklízení kanceláří, firem a skladů

Vyklízení kanceláří

Stěhuje se Vaše firma do nových prostor nebo potřebuje odvoz odpadu ze současné nemovitosti? Každá důvěryhodná vyklízecí firma Vám poskytne nejenom odhad ceny z vyklízení, ale také vyklízecí služby na úrovni včetně následné evidence o likvidaci odpadu! Veškeré starosti s odvozem vybavení Vaší kanceláře, firmy či skladového prostoru je možné hodit za hlavu - pokud svěříte vyklízení kanceláře či celé firmy do rukou profesionálů. Jak ale poznat kvalitní vyklízecí služby?

Odvoz nábytku a vyklizení kanceláře bez námahy

Při expanzi firmy či jiných restrukturalizačních procesech je právě vyklizení kanceláře často žádanou službou. Může se jednat o odvoz nábytku, technického vybavení nebo například o lividace odpadu z již neaktuálních tiskopisů a evidencí reálií v rámci firmy. Problémy nastavájí především pokud se v kanceláři či přidružených místnostech nachází například bílá elektronika, zářivky nebo specifický nebezpečný odpad.

Profesionální vyklízení kanceláře šetří čas i námahu

Profesionální firma na vyklízení kanceláří vždy dobře ví, které vybavení či odpad je nutno třídit a co na běžných skládkách dozajista nepřijímají. I ze zkušenosti našich klientů tak lze ušetřit nemalé náklady v rámci převážení vybavení či odpadu z kanceláří, kdy je nutné roztřídit jednotlivé druhy odpadu a určit, na které skládky či sběrné dvory tento odpad je možné odvézt.


Vyklízení firem, obchodů a nebytových prostor

Vyklízení firem

Ať už se jedná o vyklizení supermarketu, průměrného butiku či provozovny, veliké firmy nebo celého obchodního střediska, vždy zde platí několik úspěšných pravidel. Tím nejklasičetějším je rozhodně "čas jsou peníze" - v tomto smyslu dozajista myšleno na úrovni uchování návštěvních hodin bez nutnosti častečně uzavírat prostory či celý provoz firmy. Kompetentní firmy dokáží nabídnout vyklízecí práce v nadstandartních režimech jako je vyklízení firem v noci či alespoň mimo pracovní dobu.

Lividace odpadu i nábytku při vyklízení firmy

Přítomnost holubů a jiných ptáků bývá spojena také s výskytem parazitů, kteří mohou napadat jak člověka, tak i jeho domácí mazlíčky. Běžným příkladem je klíšťák holubí (Argas reflexus) a čmelík kuří (Dermanyssus gallinae), dalšími parazity pak mohou být klíšťata či v extrémnějších situacích blechy. Ve všech eventualitách ovšem platí, že čím delší lhostejnost k řešení situace, tím nákladnější finální řešení problému (čištění, úklid a dezinfekce prostor včetně likvidace trusu).


Vyklízení skladů velkých i malých firem

Čištění a úklid holubího trusu

Celkové vyklizení skladu či firmy včetně veškerého vybavení je vždy sázkou na profesionalitu vyklízecí firmy. Je nutné přihlížet nejenom k legislativně správné likvidace odpadu z firmy či skladu, ale také v rámci přístupu k nebezpečnému odpadu mohou být biologické látky, toxické výrobky (barvy, laky a produkty s příměsí plynů) nebo také vyloženě materiály spadající pod odpad nebezpečný.

Lidvidace nezpečného odpadu z firem

Do nebezpečnoho odpadu lze zahrnout jak matariálu biologicky závadné (ptačí trus, uhynulé zvířectvo, odpad v rámci vyklízení po úmrtí) nebo také odpad toxický (azbest, eternit, nejrůznější barvy a laky). Kvalitní vyklízecí služby jsou vždy schopny takovéto materiály nejenom zajistit, ale také následně (dle legislativy) uložit či zlikvidovat).

Pokud i Vaši firmu trápí nadměrné množství odpadu, není problémem nás oslovit skrze email info@vyklizenipraha.com nebo se jednoduše poptat přes náš poptávkový formulář. Zodpovíme všechny dotazy v rámci možné likvidace a dezinfekce prostor, též jsme schopni provést bezplatné kalkulace ceny za likvidací odpadu při ptačího trusu.


Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.
  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání