Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Co vše provádíme při vyklízení po úmrtí?

Bohužel i smrt je nedílnou součástí našich životů a je důležité znát náležitosti k ní patřící - jako je právě vyklízení po úmrtí. U nás v Dopareal děláme vše pro to, abychom pozůstalým ušetřili nejenom námahu, ale i možné psychické vypětí.



Vyklízení po zemřelém

Vyklízení po zemřelém

Po úmrtí bližního je povinností pozůstalých majetek zesnulého z bytu vyklidit a celkově byt připravit pro další obývání. Vyklízení pozůstalosti sebou nese kromě fyzické náročnosti, též psychickou zátěž. Věci a vybavení sentimentální hodnoty mohou vyvolat u pozůstalých mnoho vzpomínek na zesnulého a silných emocí.

Zejména zde mnozí uvítají profesionální pomoc v podobě vyklízení firmy specializované právě na vyklízení pozůstalosti. Náš team profesionálů vždy zachovává pietní a důstojný přístup. Věci osobní či majetkové hodnoty z vyklízení po zemřelém předáme, vyklidíme starý nábytek, odpad a jiné vybaveni s ohledem na soukromí pozůstalých, tak i pietu nebožtíka.


Vyklízení po úmrtí

Vyklízení po úmrtí

Ne každá smrt je bohužel přirozená. V nabídce firmy Dopareal též naleznete službu vyklízení po úmrtí, která je úzce spojena s vyklizením a úklidem po úmrtí, vraždě či sebevraždě. Jsme schopni provést jak čištění skvrn od krve, odstranění zaschlé krve, přes odstranění zápachu z bytu, tak úklid a likvidaci jiných biologických materiálů - vzniklých jak při úmrtí, tak i jako následek rozkladu těla (tělní tekutiny, fekálie) a případné vzniklé plísně či mykotické zasažení.


Profesionální vybavení na úklid po úmrtí

Vyklízení pozůstalosti

Za léta praxe přesně víme jaké jsou požadavky, úskalí a potřebné vybavení na tento druh vyklízecích prací. Používáme efektivní dezinfekční prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, ochranné obleky, roušky, respirátory, čističe vzduchu a další specializované vybavení.

Čištění vzduchu po zemřelém je prováděno pomocí ozónu, který rychle reaguje s mikroorganismy, plísněmi a houbami v ovzduší a površích. Zatuchlý vzduch, nevyvětratelné prostory či silný zápach? Poradíme si se vším!


Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.



Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání