Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Odvoz starého nábytku

Odvoz starého nábytku

Ať již při nákupu nového vybavení bytu nebo při koupi nemovitosti, většinou vyvstává ta samá otázka: Co se starým nábytkem? S prodejem opoužívaného nábytku je leckdy víc starostí než užitku. Tahat se starou těžkou almarou plnou třísek je často o zdraví i o nervy. Existují ovšem způsoby jak se starého nábytku zbavit i praktičtěji.

Firma na odvoz starého nábytku

Vyklízecí firmy v dnešní době mají až překvapivě dobré ceny. To zejména platí ve městech jako je Praha, Mladá Boleslav či Kladno, kde je vysoká konkurence a to vždy věstí snížení cen za vyklízení. Na odvoz starého nábytku není potřeba odborné techniky, ani postupů. Celé vyklizení nábytku z bytu tak může vyjít v minimální ceně i 1200 korun.

Vyklízecí služby jsou dnes velice efektivním způsobem jak se zbavit starého nábytku rychle a jednoduše. Celý proces není dlouhý, i celé vyklizení odpadu a nábytku z bytu většinou nepřesáhne termín jednoho celého dne.


Likvidace starého nábytku

Likvidace starého nábytku

Vždy je dobré ověřit jak bude provedena následná likvidace starého nábytku. I dnes můžeme narazit na firmy, kterým ochrana životního prostředí nic neříká. My ve Vyklízení Global vždy dbáme na správně legislativní postupy a náležitosti.

Odvoz starého spotřebiče

Narozdíl od odvozu nábytku je odvoz elektroodpadu, kterým jsou lednice, počítače, televizory, sporáky, mikrovlnné trouby a další elektronika či spotřebiče, je českými zákony ještě více regulován. Odvoz starých spotřebičů a jejich následná likvidace je možná pouze skrze sběrné dvory k těmto účelům vybrané. I zde je Vyklízení Global vzorným příkladem.


Vyklízení a odvoz odpadu z bytu

Někdy pouhý odvoz nábytku nestačí. I v případech, kdy je v bytě přítomen komunální či nebezpečný odpad, jsme schopni pomoci. Kompletní vyklízení bytů ať už v Praze nebo Středočeském kraji zajišťujeme skrze velkoobjemové kontejnery či specializované vozy. Na výsledné ceně za vyklizení bytu se pak podepisuje zejména množství vyklízeného odpadu, nábytku či spotřebičů a dalé pak rizikovost vyváženého odpadu.

Odvoz starého nábytku

Odpady z bytů dělíme na:

Zvýšené ceny za vyklízení jsou spojeny především při výskytu nebezpečného odpadu v rámci vyklízení po úmrtí, požárech, bezdomovcích či narkomanech, kdy je zapotřebí použít specializované vybavení, ochranné obleky a dezinfekce.

Praktickou cestou jak zjistit cenu za odvoz starého nábytku je ideálně poptávkový formulář (ideálně s popisem stavu bytu a objemem odpadu) či zavolat na telefonní číslo +420 775 327 142, kde Vám rádi zdarma uděláme cenovou kalkulaci maximálně na míru vašim potřebám a finančním možnostem.


Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání