Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Kolik stojí vyklízení bytu?

Vyklízení pozůstalostí

Každému z nás jednou nějaký ten kus nábytku či spotřebič doslouží. Pak přichází ta odvěká otázka “kam s ním?” a také “kolik to bude stát?”. Ceny za vyklízení bytu se mohou značně různit nejen díky množství odpadu, ale cenu také o ovlivňuje druh vyklizeného materiálu.

Vyklízení jedné skříně

Pokud je třeba z bytu odvézt opravdu jeden kus starého nábytku jako je skříň, postel či křeslo, určitě stojí za zvážení provést vyklízení svépomocí. Cena za přivolání vyklízecí dodávky začíná u většiny případů na 1200,- a to zejména z důvodu vytížení minimálně dvou pracovníků.

Při vyklízení jednotlivých kusů nábytku dozajista stojí za zvážení veřejné kontejnery, které města jako je Praha běžně přistavují a k tomu požádat o pomoc kamaráda či souseda.


Vyklízení více kusů nábytku z bytu

Vyklízení pozůstalostí

Pokud už se jedná o vyklizení bytu, kde je třeba se zbavit více kusů nábytku (například vyklízení pokoje), v takovém případě už dává smysl využít vyklízecí práce třetí strany.

Pokud se bavíme o kompletním vyklizení starého nábytku z jednoho dětského pokoje či pokoje pro hosty (Praha či jiné větší město), můžeme odhadovat, že vyklízení jedné postele, tří skříní, pracovního stolu a likvidace koberce by mohla při optimálních podmínkách vyjít na 4000 až 6000 korun. V odhaduje je jak cena za pracovní sílu, odvozený materiál i jeho následnou likvidaci.


Kompletní vyklízení bytů

V případě, že jde o vyklizení bytu v plném rozsahu (například nákup bytu i s vybavením či vyklízení pozůstalosti), pak se částky mohou velmi lišit v závislosti na množství, druhu a nebezpečnosti odpadů. Právě rizikovost vyklízení je poté velice markantním nositelem finální ceny.

Likvidace pozůstalosti

Vyklízení bytů ovlivňuje:

Ceny za vyklízení bytů mohou být tedy v závislosti na výše uvedených faktorech velmi rozdílné. Obecně se bavíme o cenách od deseti tisíc až po extrémní a rozsáhlé případy, které se mohou pohybovat v desítkách tisíc.

Ideálním způsobem jak cenu za vyklízení zjistit je například skrze poptávkový formulář (ideálně s popisem stavu bytu a objemem odpadu) či zavolat na telefonní číslo +420 775 327 142, kde Vám rádi zdarma uděláme cenovou kalkulaci maximálně na míru vašim potřebám a finančním možnostem.


Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.
  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání