Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Články

O vyklízení bytů, domů a firem

vyklízení kanceláří, firem a skladů

Efektivní vyklízení kanceláří, firem a skladů

Stěhuje se Vaše firma do nových prostor nebo potřebuje odvoz odpadu ze současné nemovitosti? Každá důvěryhodná vyklízecí firma Vám poskytne nejenom odhad ceny z vyklízení, ale také vyklízecí služby na úrovni včetně následné evidence o likvidaci odpadu!

Likvidace ptačího trusu je důležitá

Proč je likvidace ptačího trusu důležitá?

Obtěžují vás na balkoně, terase či například ve firemních prostorách ptáci? V případech každodenní vysoké četnosti místního ptactva vám hrozí mnohá rizika!

Vyklízení pozůstalosti po zemřelém

Vyklízení pozůstalosti po zemřelém - rady a tipy

Při úmrtí v rodině, blízkého přítele či i například klienta v hotelu zůstává, krom chmurných myšlenek, i mnoho nezodpovězených otázek a praktických i legislativních povinností.

Odvoz starého nábytku

5 tipů na vyklízení pozůstalosti

Každé úmrtí člověka je chmurnou událostí, ať se již jedná od kamaráda nebo hůře člena rodiny. Tyto okamžiky, kdy je nutné se vypořádat se smutkem, ale i právními a organizačními záležitostmi ..

Odvoz starého nábytku

Plánované vyklízení bytu? Jak se připravit

Právě zakoupený byt či nemovitost získaná v dědickém řízení? Ať již organizačně, emočně či fyzicky, jedná se dozajista o stresující záležitost. Vyklízení bytu je proces, který není radno podcenit.

Odvoz starého nábytku

Odvoz starého nábytku

Ať již při nákupu nového vybavení bytu nebo při koupi nemovitosti, většinou vyvstává ta samá otázka: Co se starým nábytkem?

Kolik stojí vyklízení bytu?

Kolik stojí vyklízení bytu?

Každému z nás jednou nějaký ten kus nábytku či spotřebič doslouží. Pak přichází ta odvěká otázka “kam s ním?” a také “kolik to bude stát?”.

Výhody vyklízení bytu firmou

Vyklízení pozůstalosti nebo po úmrtí? V čem je rozdíl?

Vyklízení bytu po zemřelém má své náležitosti, terminologii, procesy a povinnosti se kterými je dobré být obeznámen.

Výhody vyklízení bytu firmou

Výhody vyklízení bytu firmou

Že jste právě zdědili či koupili staro-nový byt? Blahopřejeme, ale důvod k jásání je pravděpodobné předčasný. Pravou zkouškou se stane vyklízení bytu včetně odvozu starého nábytku.

Vyklízení po zemřelém

Co vše provádíme při vyklízení po úmrtí?

Bohužel i smrt je nedílnou součástí našich životů a je důležité znát náležitosti k ní patřící - jako je právě vyklízení po úmrtí.

Co dělat s pozůstalostí?

Když se člověku naskytne byt z pozůstalosti mívá to svá úskalí a to nejenom ta emoční. Pojďmě se na toto chrmurnější téma podívat zblízka.

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání