Vyklízení praha a středočeský kraj Vyklízení starého nábytku, odpadu a řemeslné práce Služby O nás Poptávka

Čištění a úklid ptačího trusu

Praha a Středočeský kraj

Zejména holubi způsobují ve městech, ale i na vesnicích značené škody na majektu. Ačkoliv potřebuje pouhé vyčištění a úklid holubího trusu z balkonu nebo například likvidaci uhynulých holubů (takzvaného kadaveru) z půdy školy, firmy, nemocnice, úřadu či kostelu - vždy jsou Vám naše služby k dispozici! Veškeré činnosti provádíne s certifikací a s důrazem na bezpečnost našich klientů.

Úklid a čištění ptačího trusu

Dobře víme, že přítomnost holubů zpravidla znamená i výskyt různých "parazitů" jako jsou štěnice, klíšťata nebo řada zdravíohrožujících roztočů. Místa po výskytu holubů nejenom dezifikujeme, ale provádíme též dokladné dezinfekce a případné dezinsekce. Naším cílem je plná obyvatelnost zasažených prostor.

Úklid a čištění ptačího trusu: 775 327 142

Za léta praxe víme, jak se zbavit holubů nadobro. Realizujeme montáže sítí a hrotů proti holubům na špatně dostupná místa jako jsou střechy, římsy, parapety či atria. K výškovým pracem využíváme moderní techniku a postupy.



Výhody s Vyklízení Praha:
Vždy výhodné ochrany proti holubům i ostatní služby
Montáž ochrany proti holubům přesně na dohodnutý termín
Odvoz holubího trusu a následná likvidace
Výškové vybavení pro instalaci ochrany proti holubům
Ochranu proti holubům nabízíme v městě Praha a SČ kraji

Čištění houbího trusu

Naši profesionálové přes ptactvo dobře ví, že holubi nejsou jediným problematickým ptactvem. Jiřičky, vrabci, vlaštovky i zmínění holubi umějí způsobit podobné fekální - potažmo zdravotní komplikace. Ptáci, kteří jsou zvyklí na přítomnost člověka, bývají ve svém způsobu hnízdění velmi adaptivní, až téměr žijí parazickým životem. Trus takových ptáků prakticky zaručuje snížený výskyt člověk jako takového a zvýšený rozptyl choroboplodných částic.

Úklid a čištění ptačího trusu

Po úklidu holubího trusu jsme schopni nabídnout:


Čištění fasád od trusu ptáků

Pro otevřené prostory jako jsou balkony, atria či vestavěné zahrady doporučujeme sítě proti holubům. Námi dodávané sítě velmi dobře odolávají rozmarům počasí (děšť, sníh, vítr) a mají dlouhou životnost. Instalovat sitě proti holubům lze jak přímo na fasády, tak na trámy balkonů a mnoho různých konstrukcí.


Vyčištění trusu ptactva rychle, jednoduše a bezpečně!

Čištění po holubech a likvidace trusu provádíme i pro firmy a veřejné instituce (prostory úřadů, škol, kostelů). Úklid trusu provádíme na celém území města Praha a ve Středočeském kraji.

Vyklízení domů a jiných nemovitostí v Praze:

Čištění po holubech a likvidace trusu provádíme i pro firmy a veřejné instituce (prostory úřadů, škol, kostelů). Úklid trusu provádíme na celém území města Praha a ve Středočeském kraji.

Úklid holubího trusu: 775 327 142
  • Úklid ptačích exkrementů levně
  • Úklid holubího trusu efekvtivně
  • Bezkonkurenční ceny díky smluvním odběratelům
  • Čištění trusu od bytů až po velké objekty
  • Čištění fasád, likvidace trusu
Úklid holubího trusu

Nezávazná poptávka

Hlavní výhodou nezávazné poptávky na vyklízení je bezpochyby kalkulace nákladů s ohledem na Vámi zadané hodnoty a to vše zdarma. Dovolujeme si Vás upozornit, že kalkulace jsou orientační a mohou se lišit s výslednou cenou dle nebezpečnosti a objemu materiálu.



Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktování s bezplatnou nabídkou ceny za vyklízení.

  • Kontaktujeme Vás do 24 hodin emailem či telefonicky
  • Ušetření času i peněz za hovory / dlouhé vypisování
  • Cenová kalkulace (orientační) zdarma
  • Vždy profesionální a diskrétní jednání